Масаж. Релакс і здоров’я

Масаж був відомий ще в глибоку давнину, як лікувальний засіб. Першими, прийоми масажу описали китайці та індійці. Застосовуватися він почав ще до нашої ери для лікування болі, зняття втоми, спазмів м’язів. Процедури дійсно знімають м’язову напругу та біль, але вони мають і багато інших переваг.


Сьогодні масаж є дуже популярною процедурою. Відбувається він за допомогою ручних прийомів: поглажування, розтирання, розминання, вібрації, тощо. Це хороший спосіб релаксації та оздоровлення організму в цілому.

За номером телефону вказаному на сайті, Ви зможете замовити масажі, які зробить кваліфікований спеціаліст у комфортному кабінеті:

  • Косметичний масаж обличчя (класична та лімфодренажна техніки)
  • Массаж шийно – комірцевої зони
  • Класичний масаж спини
  • Масаж рук

При масажах використовуються натуральні масла, які не забивають пори (не комедогенні). В базове масло можливо (за бажанням клієнта) додати ефірне масло та вітамін Е, який є дуже корисним для шкіри. Існує таблиця по якій спеціаліст підбирає масло для певного типу шкіри і віку. Перед процедурою масажу обличчя, масажист очищує шкіру і наносить масажне масло. Після масажу шкіра обличчя знову очищується та наноситься зволожуючий крем.

Масаж. 4 основні переваги процедури

Масаж має безліч переваг. Ми опишемо самі головні:

  1. Підтримка молодості шкіри. В першу чергу це стосується масажу обличчя. Він відмінно стимулює кровообіг і лімфо дренаж. Внаслідок цього, клітини шкіри насичуються киснем та поживними речовинами. Це робить її здоровою, оновленою та допомагає довгий час зберегти молодість.
  2. Боротьба із травмами. Масажна терапія покращує циркуляцію крові, що відмінно впливає на процес відновлення. Також масаж добре впливає на психологічний стан людини.
  3. Зміцнення імунної системи. Під час сеансу масажу людина може позбавитись від стресу. Завдяки цьому організм виробляє певні речовини, які зміцнюють імунітет.
  4. Якісний сон. Людина, якій роблять сеанс масажу помічає, що знаходиться на межі засинання. Масаж провокує викид серотоніну в організм, що сприяє сну. Курс масажів допоможе насолоджуватися якісним сном. Це зможе значно поліпшити самопочуття.

Якщо Ви ще й досі не знайшли масажиста, який дбайливо та професійно поставиться до Вашого здоров’я та тіла, запишіться на прийом. Є можливість замовити і інші косметологічні процедури у кваліфікованого косметолога. Послуги та ціни вказані на сайті. Дбайте про себе і любіть себе!

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *